ÜRÜNLERİMİZ Connect Sistem

Connect Sistem

Modüler yönlendirme sistemlerinden olan connect sistem, alışveriş merkezleri (AVM), oteller, iş merkezleri, plazalar, bankalar, hastaneler, okullar, fabrikalar, hava limanları, terminaller gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu stresli yapılarda hızlı ve pratik çözümler sunması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. 

1 mm perfore delikli galveniz olan ana taşıyıcı sac levha üzerine plastik enjeksiyon baskı ile imal edilen tırnak sistemli ön paneller olası bir değişikliğe karşı özel bir tadilat gerektirmeden kolayca sökülüp başka bir lokasyona konumlandırılabilir.  Connect sistem yönlendirme panoları tırnaklı bağlantı elemanlarının ana levha üzerindeki deliklere kolayca oturtulup çıkarılması ile modüler hale gelmiştir.

Alanında deneyimli mimar ve mühendis kadromuzun belirli bir strateji ile üretilip konumlandırdığı connect yönlendirme elemanları kullanıcılara yönlendirme adına rehberlik ederken aynı zamanda mekânla bütünleşen şık tasarımlara sahip olmanıza imkân sağlayacaktır. Connect yönlendirme sistemleri modülerliğini güçlü tasarımlarla birleştirerek her detayında kurumsal kimliğinize değer katıp kalitenizi yansıtarak projelerinize eşlik etmektedir.